SKYDROL

skydrol hydrauliczny polteam

Skydrol®
  • Skydrol® LD4
  • Skydrol® 500B-4
  • Skydrol® 5
  • Skydrol® PE-5
  • MCS® 352B

 

Skydrol® jest najbardziej zaawansowanym płynem hydraulicznym w lotnictwie wspieranym przez uznanych ekspertów w dziedzinie technologii płynów estrów fosforanowych. Linia płynów hydraulicznych Skydrol® odpornych  na pożary obejmuje Skydrol® 500B-4, Skydrol® LD-4, Skydrol® 5 i Skydrol® PE-5.

SKYDROL® PE-5 OGNIOODPORNY PŁYN HYDRAULICZNY

PE-5 został opracowany w celu spełnienia i przekroczenia wymagania bardziej wymagających płynów typu V.  Płyn o małej gęstości i małej lepkości w niskich temperaturach. O wyjątkowej kombinacji najlepszych cech dla uzyskania optymalnej wydajności cieczy. Stabilność termiczna jest według metody testu Airbus  trwałości płynu 0,5% wilgotności.

APLIKACJE / ZASTOSOWANIA
  • Lotnictwo płyny hydrauliczne

Skydrol® PE-5 został opracowany w celu spełnienia wymagań hydraulicznych typu V

SKYDROL® LD4 OGNIOODPORNY PŁYN HYDRAULICZNY

LD4 Jego doskonała stabilność termiczna w rzeczywistych warunkach dała mu reputację jako złoty standard wśród płynów typu IV.  Posiada niską gęstości, doskonałą stabilność termiczną co zapobiega erozji zawórów.

Skydrol LD-4 został wprowadzony w 1977 roku i jest znany na całym świecie. W momencie jego wprowadzenia był przełomowym produktem. Rozwiązywał problemy związane z erozją zaworów i stabilnością termiczną które miały wcześniejsze płyny.

APLIKACJE / ZASTOSOWANIA
  • systemy hydrauliczne lotnictwa

SKYDROL® 5 OGNIOODPORNY PŁYN HYDRAULICZNY

Wprowadzony w 1996 roku, był  pierwszym tego typu płynem V kwalifikowanym w 3-11 opisie Boeing BMS. Skydrol 5 oferuje większą zdolność jeżeli chodzi o temperatury niż płyny typu IV, najniższej gęstości i lepszej kompatybilności z farbami.

APLIKACJE / ZASTOSOWANIA
  • systemy hydrauliczne lotnictwa

SKYDROL® 500B-4 OGNIOODPORNY PŁYN HYDRAULICZNY

Seria Skydrol 500 płynów ma najdłuższą historię wśród produktów estrów fosforanowych. Pierwsza wersja, Skydrol 500 wprowadzona w 1952. Stały postęp w preparacie doprowadził w roku 1977 do obecnej wersji Skydrol 500B-4, który zawiera te same przebijające środki przeciw erozji i akceptor kwasu znajdującego się w Skydrol LD-4. Skydrol 500B-4 jest najbardziej przyjazny dla pracowników lotnictwa. Najmniej podrażnia  skórę i mniej jest skłonny do wytworzenia mgły, która może powodować podrażnienie dróg oddechowych.

APLIKACJE / ZASTOSOWANIASkydrol lotnicze oleje Polteam
  • systemy hydrauliczne lotnictwa

Płyny opracowane przez Airbus, Boeing oraz producentów płynów hydraulicznych.

 

 

Przeliczniki jednostek:
1AG = 3.785 L
  1QT = 0.9464 L

Przedstawiając ofertę naszej firmy mamy nadzieję, iż znajdują się w niej produkty będące w sferze Państwa zainteresowań i potrzeb.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: kontakt

SKYDROL