Części zamienne do wózka platformowego WNA1320 WAN13-020 WA-2

Sprzedaż części zamiennych do wózków widłowych i platformowych. Nasza oferta obejmuje pełną gamę części zamiennych i eksploatacyjnych do wózków widłowych polskich, bułgarskich i zachodnich. Posiadamy na stanie szeroką gamę części zamiennych do wózków platformowych polskich typu WNA, WAN, WA-2. Oferujemy również całe podzespoły do wózków platformowych tj. mosty tylne z silnikiem, mosty tylne bez silnika, mosty przednie, kabiny operatora, mechanizmy kierownicze, a także baterie trakcyjne i szereg innych elementów.

KABINA OPERATORA WÓZKA WNA/WAN
ZAMEK DO KABINY WNA/WAN
Silnik Elektryczny EP EV735 2,8kW 75V 1400obr.min
przełącznik świateł zespolony
tarcza hamulcowa kpl
płyta skrętna
pompa hamulcowa
dżwignia hamulca ręcznego
Most tylny
Przełącznik Łuk 80
Zwrotnica

Części zamienne do wózka platformowego WNA1320 WAN13-020 WA-2

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy najwyższy poziom usług w zakresie sprzedaży części do wózków platformowych.

Układ kierowniczy WNA 1320

Wózek elektryczny, platformowy dzięki swojej zwrotności i małym wymiarom znalazł zastosowanie w przemyśle. Dzięki możliwości szybkiego rozwijania maksymalnej prędkości wykorzystywany jest w portach morskich czy lotniskach. Dużym powodzeniem cieszy się również w magazynach, na poczcie czy kolejnictwie. Jest to mocny i sprawny pojazd idealny do ciągłych prac gospodarczych zarówno w halach jak i na zewnątrz. Kompaktowe wymiary wózka umożliwiają mały promień skrętu i niezawodną pracę w wąskich i ciasnych miejscach.

Części zamienne do wózka platformowego WNA1320 WAN13-020 WA-2